środa, 24 grudnia 2014

Życzenia Świąteczne - Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Witajcie!
Tak, to już ta chwila! Już za niedługo spotkamy się z bliskimi nam ludźmi przy Wigilijnym stole, podzielimy się opłatkiem, powspominamy tych, których z nami już nie ma, ale w naszych sercach zostaną na zawsze...
Nie może zabraknąć też dobrego jedzenia i świątecznych wypieków, które będą cieszyć nie tylko nasze oczy, ale również podniebienia :)

W ten radosny dzień pragniemy życzyć Wam, aby Święta Bożego Narodzenia były pełne radości, spokoju i pozytywnych chwil.
Życzymy zdrowia, bo jest najważniejsze, szczęścia, bo bez niego trudno żyć, miłości - bo grzeje nasze serca i dodaje skrzydeł!
Aby na Waszych świątecznych stołach niczego nie zabrakło, żebyście się cieszyli dobrym zdrowiem, a Wasze serca wypełniała miłość i dobro.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)

9 komentarzy:

 1. Życzę zdrowych, radosnych, w gronie rodzinnym i przede wszystkim spokojnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wam również radosnych i spokojnych Świąt :***

  OdpowiedzUsuń
 3. jesteś jedną z najsympatyczniejszych blogerek jakie zna, więc chcę Ci życzyć.....abyś nie zmieniała sie :) bądź radosna, optymistyczna, uśmiechnięta, współczująca i życzliwa - taka jaką jesteś :)
  cudownych świąt, kochani :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Co prawda już po świętach ale i tak chciałabym życzyć Ci dużooo zdrówka i szczęścia :)samych szczerych uśmiechów i dużo pozytywnej energii.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. masz cudownego bloga ♥
  Jestem u Ciebie chyba po raz pierwszy prawda? Ale na pewno nie ostatni :)
  zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz - są dla nas bardzo cenne!
Niezmiernie nam miło je czytać, dziękujemy że jesteście i czytacie ;-)
Pozdrowionka!